Отзывы о магазине
Дитяче автокрісло
« Сьогодні отримали замовлене на цьому сайті автокрісло, все прийшло ціле і нешкоджене. дуже приємно що є безкоштовна доставка.Рекомендуємо як пе ...»


Галина Бориспіль

Сапоги лемиго
« Покупали сапоги ребенку -реально универсальная обувь, брали на размер больше.Очень понравилось что вынимается носок и на лето можна носить как ...»


Антон Харьков

Бытовая химия
« Работаю с этим магазином на протяжении двух лет, всегда все приходит вовремя и хорошо упаковано.Рекомендую как проверенных оптовых поставщиков ...»


Денис Кривой Рог

Личная гигиена
« Случайно попала на этот сайт и сделала заказ на 2000 грн разных товаров по дому как написано для оптовых цен, но цены не поменялись. После того ...»


Тамара ... Черкасы

Спасибо
« Очень понравилось работать с этой компанией. Быстро связались, отправили в тот же день, упаковано хорошо. Рекомендую!!! Процветания Вашему мага ...»


Юлия Ал...

Условия соглашения evropaplus.com.ua

За замовчуванням в магазині evropaplus.com.ua представлені роздрібні ціни. Для того щоб отримати оптові ціни малого опту, Ви повинні зареєструватися і написати нам або зателефонувати ( інакше оптових цін ви не побачите), після цього ми на наш розсуд переведемо Вас в іншу категорію, і Ви зробивши вхід в особистий кабінет будете бачити оптові ціни. Оптові ціни вказані за умови замовлення на суму 2000 Грн. Якщо сума замовлення буде менше описаного вище, то замовлення буде оцінюватися за роздрібними цінами !!!

Для оптових покупців спеціальні пропозиції !!!

Деталі про доставку та оплату читайте тут

Кожен день ціни на товар оновлюються з 9: 00-9: 30 за курсом, рекомендуємо робити замовлення після цього часу

Поддержка сайта клЯКса
Інтернет- магазин evropaplus.com.ua. Найкращі ціни! © 2022