Отзывы о магазине
Спасибо за подарок
« Заказывали первый раз кофе и шампуни, все пришло в лучшем виде плюс обнаружили подорок.Были очень приятно удивлены так как про акцию что нужно ...»


Юлия Киев

Дитяче автокрісло
« Сьогодні отримали замовлене на цьому сайті автокрісло, все прийшло ціле і нешкоджене. дуже приємно що є безкоштовна доставка.Рекомендуємо як пе ...»


Галина Бориспіль

Сапоги лемиго
« Покупали сапоги ребенку -реально универсальная обувь, брали на размер больше.Очень понравилось что вынимается носок и на лето можна носить как ...»


Антон Харьков

Большое СПАСИБО!!!!
« Заказывали ребенку игровую приставку как подарок на Новый год, отличная быстрая доставка, при том что заказали в последние дни,даже не ожидали ...»


Богдан Синельниково

Підгузки дада
« Замовляла підгузки дада,прийшли швидко і добре запаковані. Дякую ,будемо ще замовляти»


Олеся Ірпінь

Доставка и оплата

 

Прийняті та оплачені замовлення до 12:00 будуть відправлятися в той самий день !!!!!

 
Оплата
 

Оплата за товар проводиться на карту ПБ (сума замовлення + 0,5%), або безпосередньо на відділенні пошти при отриманні. Послуги післяплати на НП: доставка +20 грн + 2%.

Замовлення і відправки

За замовчуванням в магазині evropaplus.com.ua представлені роздрібні ціни. Для того щоб отримати оптові ціни малого опту, Ви повинні зареєструватися і написати нам або зателефонувати ( інакше оптових цін ви не побачите), після цього ми на наш розсуд переведемо Вас в іншу категорію, і Ви зробивши вхід в особистий кабінет будете бачити оптові ціни. Оптові ціни вказані за умови замовлення на суму 2000 Грн. Якщо сума замовлення буде меншою описаного вище, то замовлення буде оцінюватися за роздрібними цінами !!! Ціни для великого опту (палети) оговорюються в телефонному режимі

Роблячи замовлення вкажіть якщо потрібно стаховка вантажу і суму страховки, в іншому випадку страховка на вантаж ставиться за замовчуванням на повну вартість посилки !!!

Вартість доставки залежить від ваги та об'єму посилки за тарифами конкретного перевізника, претензії по не відповідності обєму вирішуйте з перевізником особисто на відділенні транспортної компанії яку ви обрали  !!!

Відправки здійснюються кожен день, щоб Ваші замовлення потрапили до Вас як можна швидше.

Замовлення прийняті після 12:00 переносяться на відправку на наступний день

Всі посилки маркуємо відповідно товару який знаходиться всередині посилки і за цілісність транспортування не несемо відповідальність !!!

При отриманні посилок завжди перевіряйте цілісність і наявність товару на відділенні компанії якої проводилася доставка !!!

 

 

Принятые и оплаченые заказы  до 12:00 будут отправлятся в тотже день!!!!!

Оплата

Оплата  за товар производится на карту ПБ (сумма заказа + 0,5%),или непосредсвенно на отделении почты при получении. Услуги наложенного  платежа на НП: доставка + 20грн +2%.

Заказы и отправки

По умолчанию в магазине evropaplus.com.ua представлены розничные цены.Для того чтобы получить оптовые цены малого опта, Вы должны зарегистрироваться и написать нам или позвонить,после этого мы на наше усмотрение переведем Вас в другую категорию, и Вы сделав вход в личный кабинет будете видеть оптовые цены которые не показаны розничным покупателям. Оптовые цены указаны при условии заказа на суму 2000 грн. Если сума заказа будет меньше  описаного выше, то заказ будет оцениваться по розничным ценам!!! Цены для крупного опта (палеты) оговариваются в телефонном режиме!!!

Делая заказ укажите если требуется стаховка груза и сумму страховки, в другом случае страховка на груз ставится по умолчанию максимальная!!!

Стоимость доставки зависит от веса и обьема посылки по тарифам конкретного перевозчика.

Отправки производятся каждый день, чтобы Ваши заказы попали к Вам как можно скорее.

Заказы принятые после 12:00 переносятся на отправку на следующий день

Все посылки маркируем соответсвенно товара который находится внутри посылки и за целосность транспортировки не несем ответсвенность!!!

При получении посылок всегда проверяйте целостность и наличие товара на отделении компании которой производилась доставка!!!

Все претензии о несоответсвии за пределами компании рассмотрению не подлежат!!!

 

Всі претензії про невідповідність за межами компанії розгляду не підлягають !!!

Поддержка сайта клЯКса
Інтернет- магазин evropaplus.com.ua. Найкращі ціни! © 2021