Засіб для вигрібних ям та септиків Microbec 25г

Засіб для вигрібних ям та септиків Microbec 25г
Производитель: Польща
Модель: 5904517025899
Наличие: Есть в наличии
Цена: 11.67 Грн.
Количество:   Быстрый заказ
Засіб для вигрібних ям та септиків Microbec 25г — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

   - или -   
Минимальное количество заказа этого товара: 18

Засіб для вигрібних ям та септиків Microbec 25г

Продаж тільки упаковкою або ящиком

В упаковці 18 шт

В ящику 612

Відновлює дренаж в стічних ямах, Усуває неприємний запах, Знищує патогенні мікроби, Зменшує обсяг, перетворюючи тверді фракції у вуглекислий газ і воду, Запобігає відкладення в трубах і підтримує каналізаційні мережі в робочому стані

Мікробіологічний препарат для біодеградації і очищення септиків, вмісту вигрібних ям, дачних туалетів, сантехнічних та каналізаційних установок і споруд. Систематичне використання Мікробек (Microbec) дозволяє скоротити кількість чисток вигрібної ями, дачного туалету, септика, сприяє ефективній роботі індивідуальних і присадибних очисних установок, усуває неприємні запахи, очищає сантехнічну систему, підвищує прохідність сантехнічних санітарних систем.

Знищує патогенні мікроби, зменшує обсяг, перетворюючи тверді фракції в вуглекислий газ і воду, запобігає відкладення в трубах і підтримує каналізаційні мережі в робочому стані, відновлює дренаж в стічних ямах, усуває неприємний запах.

Дія препарату:

Мікробек містить спеціальні культури бактерій і ферменти, які значно прискорюють природний процес розпаду органічних відходів. Нечистоти, папір, рослинні відходи і жири біодеградують. 3-фазна дія Мікробек забезпечує швидкий і ефективний розпад і розкладання забруднень, які підлягають зрідження і ферментного розпаду на абсолютно безпечні і нешкідливі для навколишнього середовища прості хімічні сполуки і воду. Це дозволяє видаляти з септика накопичені відкладення і скорочує кількість чисток збірника нечистот. Застосування сильних дезінфікуючих і хлорвмісних засобів і антибіотиків, а також збільшення обсягу нечистот може знизити ефективність впливу Microbec. Для забезпечення нормального дії препарату рекомендується збільшити періодичну дозу. Максимальна ефективність препарату досягається шляхом його систематичного застосування.

Спосіб застосування:

Препарат готовий до застосування. Пакетик (25 г) висипати в унітаз і ретельно змити водою. Для дачних туалетів, вигрібних ям, інших забруднених каналізаційних і змивних споруд вміст пакета рівномірно розсипати по поверхні. У разі вмісту сухих фракцій органічних відходів необхідно рівномірно розсипати вміст пакета і залити водою з розрахунку 4 л води на 50 г засобу (2 пакетика).

 

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:     Метки: Засіб для вигрібних ям та септиків Microbec 25г
Поддержка сайта клЯКса
Інтернет- магазин evropaplus.com.ua. Найкращі ціни! © 2021
Заказать звонок

Заказать звонок

Заполните форму и мы Вам позвоним!

Введите последние 3 символа слова “приветствие”
Закрыть окно